OBAVIJEST UČITELJIMA

Autor: Višnja Leko, 4. 1. 2016.

Webinar o Cjelovitoj kurikularnoj reformi koji se treba održati sutra 5.1.2016. počet će u 9 sati.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ekspertnom radnom skupinom za Cjelovitu kurikularnu reformu i CARNet-om održat će se stručno usavršavanje pod nazivom Što donosi Cjelovita kurikularna reforma? u tri tematska bloka: Kurikularni pristup: ciljevi i načela, Promjene koje donosi Cjelovita kurikularna reforma u osnovnim i srednjim školama i Predmeti u novom kurikulumu.

Voditelji webinara su članovi Ekspertne radne skupine za Cjelovitu kurikularnu reformu: dr. sc. Boris Jokić, Branka Vuk, prof., dr. sc. Ružica Vuk, Tomislav Reškovac, prof., Suzana Hitrec, prof., dr. sc. Branislava Baranović i dr. sc. Zrinka Ristić Dedić.