Humanitarna božićna tombola

Autor: Višnja Leko, 14. 12. 2016.

Humanitarna božićna tombola kojom se prikupljaju sredstva ZA DJECU AFRIKE.

Pozivaju se svi učenici i djelatnici škole DA kupnjom tombole ILI DAVANJEM PRILOGA ZA TOMBOLU PODRŽE ZAJEDNIČKU AKCIJU

SVIH UČENIKA NAŠE ŠKOLE

KAKO SUDJELOVATI U TOMBOLI:

• Prilogom ZA TOMBOLU - Ukoliko imate sitnice koje su vam nekada značile, ali vam sada možda više nisu potrebne ili ih jednostavno želite darivati… ukrasna figurica, mirisna svijeća, knjiga, fotoalbum, knjige, nakit, ručne radove, šalove, kape, slatkiše, čarape, rukavice za zimu, ukrase, igračke, plišance, pisanke, bojice, čestitke … itd .. donesite očuvane - zapakirane ili nezapakirane mi ćemo im staviti određeni broj i njih ubaciti u tombolu. Poklone za tombolu možete već sada donositi u knjižnicu ili ured pedagoginje škole!
  • Kupnjom tombole - u iznosu od 5 Kn, izvlačite broj poklon paketa koji čeka samo Vas!

Dakle, nećete ostati praznih ruku i kući ćete ponijeti jedno divno iskustvo koje ćete zasigurno pamtiti!
    SVAKA TOMBOLA JE DOBITNA!

Dakle, dobivate dvostruko - paket i osmijeh onih kojima ćemo donirati ukupni iznos skupljen od tombole.

• SUDJELOVANJEM NA BOŽIĆNOJ PRIREDBI  I BOŽIĆNOM SAJMU 23.12. – 9,00 SATI / ŠKOLSKA DVORANA

Kreativni poduzetnici i knjižničari