Županijska smotra Lidrano

Autor: Anita Azenić, 5. 3. 2017.

Ponovno uspješni

Na samo je Valentinovo održana Županijska smotra Lidrano u OŠ Vladimira Becića u Osijeku. Na smotri su sudjelovali naši učenici Tena Ilona Jukić iz prvog razreda i Stipe Bužonja, 6. a u kategoriji literarnih radova te Sara Mendroš, 8. a s novinarskim radom. Naši su literarci kao i prošle godine postigli veliki uspjeh te su s još osam drugih radova iz županije predloženi za državnu smotru. Mentorice Marlena Šahinović i Anita Azenić su beskrajno ponosne na svoje učenike kao i na spoznaju da su drugu godinu za redom, od svih škola u županiji koje su sudjelovale na smotri, iz naše male škole predložena dva rada (lani tri!) za državnu razinu.

Novinarski rad učenice Sare Mendroš nije predložen za državnu razinu, no unatoč tome je zapažen i pohvaljen od komisije.

U iščekivanju odluke Državnoga povjerenstva, držimo palčeve Teni i Stipi.

Napisala: prof. Anita Azenić