Humanitarna akcija – prikupljanja donacija za Socijalnu samoposlugu Našice

Autor: Mirjana Bilić, 30. 12. 2017.

Učenici naše škole uspješno su proveli  akciju prikupljanja namirnica i potrepština za obitelji u potrebi pod geslom - Božić u svakoj obitelji.

To ne bi bilo moguće bez podrške i suradnje naših roditelja koji su se, unatoč svim nedaćama, nesebično uključili i zajedno s djecom omogućili provedbu humanitarne akcije.

Svaka obitelj naših učenika sudjelovala je u akciji „ Božić u svakoj obitelji.“ Predstavnici Vijeća učenika dostavili su 19. prosinca 2017. prikupljene namirnice i potrepštine u Socijalnu samoposlugu Našice.

To ne bi bilo moguće bez pomoći Dobrovoljnog vatrogasnog društva Feričanci koji su, i ovaj put, odvezli prikupljene namirnice. Zajedničkom suradnjom i socijalnom osjetljivošću sve je moguće. Svima hvala od srca.

Sretan i blagoslovljen Božić!

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić