ČETVRTAŠI U ZAGREBU

18. listopada četvrtaši  naše škole sa svojim su učiteljicama realizirali  planiranu terensku nastavu u Zagreb.

U Zagreb smo krenuli u ranim jutarnjim satima, a tamo stigli u 10 sati te odmah krenuli u obilazak ZOO vrta. Bilo je to ugodan, poučan i veseo početak dana. Nastavak je uslijedio obilaskom Tehničkog muzeja, vožnjom uspinjačom i šetnjom  Gornjim gradom te povremenim stankama tijekom kojih smo se fotografirali ili kupovali suvenire. Muzej iluzija ispunio je sva naša očekivanja pa ga i sada često spomenemo, no veliko  oduševljenje našim učenicima bio je slučajan susret i pregršt selfija s glumcem Jankom Volarićem.

Bačen novčić u Manduševac označio je povratak u autobus sa željom da  se opet vratimo u Zagreb-glavni grad RH.

Putovanje je bilo prožeto pjesmom i šalama te smo tako brzo stigli pred našu školu gdje su nas čekali naši roditelji.

Učiteljica Marlena Šahinović

objavio: Marlena Šahinović   datum: 27. 10. 2019.