Virtualne učionice

U slučaju pogoršanja epidemiološke situacije s Coronavirusom i otkazivanja redovne nastave nastava za učenike viših razreda će se održavati u virtualnim učionicama na daljinu.

Kako bismo bili pripremljeni za tu krajnju mjeru, molimo sve učenike da već sada pristupe svojoj učionici.

Učionici pristupate pomoću AAI identiteta (ime.prezime@skole.hr) kojim se prijavljujete u e-Dnevnik klikom na dolje danom linku

5.a razred

5.b razred

6.a razred

6.b razred

7.a razred

7.b razred

8.a razred

8.b razred

Virtualne učionice kreirali smo u programu Microsoft Teams koji je sastavni dio Officea 365 i upute za rad nalaze se u prilogu.

Učenici koji imaju teškoća s prijavom u virtualnu učionicu trebaju danas u školu donijeti korisničko ime i lozinku pomoću kojega se prijavljuju u e-Dnevnik i javiti se razredniku ili učiteljici Višnji Leko.

Microsoft-Teams-Ucenici.pdf (775.03 KB)

objavio: Višnja Leko   datum: 12. 3. 2020.