Organizacija rada OŠ Vladimira Nazora Feričanci

Prema Odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja, u skladu s mjerama zaštite za vrijeme epidemije od koronavirusa, nastava se odvija na daljinu.

Za vrijeme trajanja ovih mjera u Osnovnoj školi Vladimira Nazora Feričanci obavljat će se samo nužni i neodgodivi poslovi dok će nastavu na daljinu održavati učitelji radom od kuće. Ravnatelj škole i stručni suradnici škole uključeni su u rad u virtualnu zbornicu i virtualne učionice.

Sve informacije objavljivat ćemo redovito na mrežnoj stranici i facebooku škole:

U slučaju potrebe možete nas kontaktirati:

• putem elektroničke pošte:  ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr
  • putem telefona svakim radnim danom od 8,00 do 12,00 sati:
    •  ravnatelj 0912 604315
    •  pedagoginja 0912 603518
    •  tajništvo 0912 603018
    •  računovodstvo 0912 604314

U skladu s mjerama zaštite od koronavirusa molimo da svoj dolazak u školu dogovorite i unaprijed najavite na jedan od navedenih načina.

Podaci o načinu rada naše knjižnice dostupni su za učitelje u virtualnoj zbornici, a za učenike u virtualnim učionicama. Za sve informacije u slučaju potrebe za knjigama slobodno se obratite na e-mail: marijacvek@gmail.com

Ravnatelj:

Marko Knežević,prof.

objavio: Višnja Leko   datum: 23. 3. 2020.