Upisi u srednje škole

Ispis Prijavnica

U srijedu, 22. srpnja 2020. u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata te će od toga trenutka biti omogućen dohvat Prijavnice.

Prijavnica je dokument kojim roditelj/skrbnik potvrđuje da je upoznat s prijavama i listom prioriteta koju je učenik sastavio i mora se potpisana dostaviti u našu školu.

Dva su načina na koji to možete napraviti:

1. način: Učenici svoju prijavnicu mogu ispisati sa svog sučelja na kartici "Moj odabir". Nakon ispisa Prijavnicu moraju potpisati učenik i njegov roditelj/skrbnik, skenirati ili fotografirati potpisanu Prijavnicu i poslati je razrednici.

2. način: Učenici koji nisu u mogućnosti ispisati Prijavnicu trebaju se javiti razrednici pa će Prijavnicu moći potpisati u školi 23.7.2020. Na potpisivanje Prijavnice trebaju doći u pratnji roditelja kako bi je mogli odmah potpisati.

Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu Prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

objavio: Višnja Leko   datum: 21. 7. 2020.