Organizacija nastave

Autor: Mirjana Bilić, 29. 1. 2021.

u periodu od 1. veljače do 12. veljače 2021. godine

Poštovani roditelji, dragi učenici.

Temeljem Zaključka Stožera civilne zaštite Osječko-baranjske županije održane 29. siječnja 2021. godine, a u skladu sa stajalištem Ministarstva znanosti i obrazovanja, učenici osnovnih škola nastavu pohađaju u školi ( model "A"), od 1. veljače do 12. veljače 2021. godine.

Prijepodne nastavu pohađaju učenici 1. - 4. razreda. Učenici 5. do 8. razreda nastavu pohađaju poslijepodne po ustaljenom rasporedu sati. Dovoz učenika putnika po važećem rasporedu vožnje.

U PŠ Donja Motičina učenici 2. i 3. razreda pohađaju nastavu prijepodne, a učenici 1. i 4. razreda poslijepodne.

U PŠ Seona nastava se održava prijepodne.

Svi učenici i učitelji dužni su pridržavati se svih epidemioloških mjera. Podsjećamo da je obavezno mjerenje temperature prije dolaska u školu. U slučaju povišene temperature dijete ostaje kod kuće, a roditelj obavještava razrednika ili pedagoginju škole.

Radujemo se povratku svih učenika i učitelja u školu.

Budimo i ostanimo odgovorni.

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić