BUDUĆI ĐACI PRVACI U ŠKOLI

Autor: Mirjana Bilić, 18. 5. 2016.

Susret polaznika Dječjeg vrtića Mali princ Feričanci i učenika 4. razreda OŠ Vladimira  Nazora Feričanci

Budući đaci prvaci, polaznici Dječjeg vrtića Mali princ iz Feričanaca,  posjetili su 13. svibnja 2016. OŠ Vladimira Nazora Feričanci.

Učenici četvrtog  razreda, s učiteljicom Marlenom  Šahinović,  zaželjeli su im dobrodošlicu i izveli prigodan program za naše buduće učenike.

Susret je bio ispunjen pjesmom, plesom, glumom i zajedničkim druženjem sadašnjih i budućih učenika.

Mali vrtićanci nisu došli nespremni. Plesom i pjesmom  pokazali su da su spremni za školu i  da se raduju polasku u prvi razred.

Nakon priredbe uslijedilo je zajedničko druženje učenika, budućih prvašića, odgojiteljica i učiteljica uz slatkiše i voće.

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić