Valentinovo

Autor: Blanka Marković, Sunčana Šalek, Marlena Šahinović, Marija Gregurić, 18. 2. 2018.

13. veljače 2018. obilježili smo Valentinovo u našoj školi

Kako se ove godine Pepelnica i Valentinovo podudaraju  istoga dana, 14. veljače , dogovorili smo obilježiti Valentinovo dan ranije – 13. veljače.

Valentinovo nudi mnoge  teme  kojima u školi, kroz planirane sadržaje, potićemo razvoj usmenog i pisanog izražavanja, likovnih i glazbenih sposobnosti, kao i mnoge druge kompentencije . Potićemo  prijateljstvo,  uvažavanje, samopouzdanje kao i druge dobre osobine  učenika. Ove sadržaje učenici vole, rado  i marljivo sudjeluju u njima surađujući, međusobno se  povezujući i uvažavajući. Svi žele sudjelovati i vidjeti svoj rad izložen.

Hrabro i ponosno pročitali su svoje pisane radove o prijateljstvu, ljubavi, simpatiji, Valentinovu.... za što su bili nagrađeni velikim pljeskom, a  svoje simbolične nagrade podijelili sa prijateljima.

Završilo je veselo, pjesmom i  „plesom srdaca“ s balonima,  gdje je jedino bilo važno sudjelovati i to što dulje.

Pripremile učiteljice razredne nastave: Sunčana Š., Marija G., Marlena Š. i  Blanka M.