HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN U PŠ DONJA MOTIČINA

Autor: Mirjana Puhanić, 14. 9. 2019.

U srijedu, 11.rujna 2019.g. učenici PŠ Donja Motičina obilježili su Hrvatski olimpijski dan sa svojim učiteljicama.

Veliki interes za sportskim aktivnostima i natjecanjima pokazali su svi učenici i njihove učiteljice i ove školske godine.

Sat je započeo trčanjem i tjelovježbom u školskoj dvorani, a zatim su slijedile natjecateljske igre uz veliku podršku i navijanje ostalih učenika.

Svaki učenik je odabrao sebi igru u kojoj je sudjelovao, primjerenu njegovoj dobi i sposobnosti (vožnja rolama,bicikla,koturaljke,trčanje...).

Za osvojena prva tri mjesta učenici su dobili medalju, a svi su zasluženo dobili i diplome jer su sudjelovali u školskim sportskim igrama.

Natjecanje je bilo popraćeno velikim uzbuđenjima za osvajanje prvog mjesta.Nakon proglašenja pobjednika , podjele medalje i diplome slijedile su igre  po izboru učenika.

Svim učenicima čestitke za sudjelovanje i izuzetno zalaganje u sportskim natjecateljskim aktivnostima!

učiteljica: Mirjana Puhanić