Državno natjecanje u krosu

Autor: Jelena Kapraljević, 30. 11. 2023.

U Zelenoj laguni istarskog grada sporta Poreča, 27. i 28. studenog 2023. godine održano je Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u krosu za osnovne i srednje škole.

Na prvenstvu je sudjelovalo oko 500 sportaša i sportašica iz stotinjak gradova i sela Lijepe naše. Na prvenstvu su sudjelovala i 4 učenika naše škole: Jakov Šalek, Ivano Lokner, Lovro Matoković i Rafael Peršić. Uz mentorstvo učiteljice TZK-e Jelene Kapraljević učenici su se natjecali u kategoriji dječaka do 6. razreda i osvojili fantastično peto mjesto u državi!

Uz moto "Bistre glave i noge lagane čine čuda" s veseljem jurišamo u nova natjecanja i nove pobjede!