Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u I. razred u školskoj 2024./2025. godini

Autor: Mirjana Bilić, 31. 1. 2024.

NOVA OBAVIJEST

Danas, 31.1.2024., dobili smo novu obavijest oko načina upisa u 1. razred osnovne škole. Razlog donošenja novog Plana je prelazak na elektronički modul  upisa djece u prvi razred.

Prijave za upise u prvi razred i sami upisi provoditi će se preko Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole.

Prijave će započeti 22. veljače 2024. godine i trajati će do 31. ožujka 2024. godine.

Pozivamo roditelje da prate obavijesti na mrežnoj stranici škole na kojoj ćemo objaviti dodatne upute za način korištenja informacijskog sustava kada nam budu dostupne.

Za sada možete pogledati pod "više" službene dopise Upravnog odjela za obrazovanje i mlade:

Molimo roditelje da više ne prijavljuju školske obveznike na kontakt telefon tajništva iz iz prethodne obavijesti.

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić

PLAN_UPISA_2024_NOVI.pdf (1.29 MB)