Učenici PŠ Donja Motičina povodom Međunarodnog dana volontera i svetog Nikole darivali Odjel za pedijatriju Našice

Autor: Marina Balog, 6. 12. 2022.

Povodom Međunarodnog dana volontera koji se obilježava 5. prosinca i svetog Nikole učenici 4. razreda PŠ Donja Motičina organizirali su u svojoj školi akciju prikupljanja igračaka i slikovnica za Odjel pedijatrije OŽB Našice.

Akciji koja je trajala mjesec dana pridružili su se i ostali razredi njihove škole. Učenici su prikupili velik broj plišanih igračaka i slikovnica te su ih u pratnji ravnatelja škole Marka Kneževića i učiteljice 4. razreda Marine Balog donijeli u ured ravnatelja kako bi obradovali mališane koji se nalaze na Odjelu pedijatrije. U uredu ravnatelja su ih primili: v.d. ravnatelja Dino Vida, zamjenik ravnatelja Hrvoje Šimić, voditeljica Odjela za pedijatriju Gabrijela Rendulić Wolf te pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo Zvjezdana Gvozdanović. Nadamo se da je ovo početak jedne nove suradnje između PŠ Donja Motičina i Odjela za pedijatriju Našice.