Važni datumi za upise u učeničke domove

Autor: Višnja Leko, 11. 7. 2023.

Verifikacija dokumenata za dodatne bodove moguća je do 12.7. u 23:59 sati.

Prijava učeničkih domova za kandidate traje do 13.7. u 12:00 sati.

Prijavnice je moguće ispisati i potpisane učitati u sustav od 13.7. u 12:00 sati do 14.7. u 15:00 sati.

Učenici koji nemaju gdje isprintati Prijavnicu mogu to napraviti u školi u petak 14.7. u 8 sati.

Prihvaćanje prijavnica od strane razrednika ili upisnog povjerenstva moguća je do 14.7. u 21:00 sat.

Objava konačnih ljestvica poretka je 17.7. u 12:00 sati.

Upisnice kandidati mogu ispisati nakon objave konačnih ljestvica, tj. 17.7. u 12:00 sati.

Učenički dom dužan je dostaviti ugovor svim kandidatima koji su ostvarili mogućnost upisa u njihov učenički dom.

Napominjemo da se kandidati kojima nisu prihvaćene prijavnice brišu s ljestvica poretka, stoga molimo da navedeno ispunite u zadanom roku.