Maškare

Autor: Marina Falamić, 15. 3. 2009.

Učenici 1. razreda PŠ Donja Motičina organizirali su maškare u školi 20.2.2009. uz suradnju roditelja.

Roditelji prvoga razreda ispekli su kolače, kiflice, krofne, peciva, za sve učenike PŠ Donja Motičina i donijeli u školu.

Sva djeca su u školu došla maskirana. Slijedio je veseli program, zajedno smo plesali, pjevali, učenici su se predstavljali po razredima, a zatim su roditelji kao članovi žirija izabrali najljepšu masku iz svakog razreda. Uzbuđenje je bilo veliko, jer je pobjednik dobio nagradu. Svi su bili jako nestrpljivi u iščekivanju proglašenja.

Roditelji su izabrali vješticu kao najbolju masku prvog razreda, severinu kao najbolju masku drugog razreda, patera kao najbolju masku trećeg razreda i Jamesa Bonda kao najbolju masku četvrtoga razreda.

Roditeljima nije bilo lako izabrati najbolje maske , jer su se sva djeca zanimljivo i maštovito maskirala. Nakon proglašenja najboljih maski zajedno smo se veselili, častili, podijelili nagrade, plesali i pjevali.

I ovaj put pokazala se velika suradnja i zanimanje roditelja.

Učiteljica 1. razreda:Marina  Falamić