Svečana akademija za Dan škole

Autor: Višnja Leko, 2. 7. 2009.

5. lipnja 2009. učenici, djelatnici i njihovi gosti sportskim aktivnostima i svečanom akademijom proslavili su Dan škole.

Kroz izložbu učeničkih radova, koja je otvorena u predvorju škole, i bogat i zanimljiv program na svečanoj akademiji učenici i njihovi učitelji predstavili su svoj rad kroz prošlu nastavnu godinu.

Na akademiji su širem auditoriju predstavljeni učenički radovi koji su sudjelovali na natjecanjima u literarnom

ili dramskom stvaralaštvu

.

Učenici nižih razreda naše škole razveselili su prisutne goste, a ponajviše roditelje, bake i djedove pripremljenim recitacijama, pjesmom, pantomimom i plesom.

Učenice osmih razreda na nastavi engleskog jezika uvježbale su irski ples,

a školski zbor nas je svojim repertoarom uveo u nadolazeće ljeto

.

Kao i uvijek vrlo uspješnim nastupom zabavila nas je dramska skupina naše škole izvodeći scensku igru Đumbus o ponašanju naših učenika u svakodnevnom prijevozu autobusom.

Ravnatelj škole podijelio priznanja i nagrade učenicima koji su sudjelovali na županijskim ili državnim natjecanjima i smotrama i njihovim mentorima

a na kraju se zahvalio i za dugogodišnji predan rad kolegicama Jeleni Stošić i Mariji Matišić koje s početkom nove školske godine odlaze u zasluženu mirovinu.