BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Višnja Leko, 5. 1. 2010.

I ove godine smo radost Božića i nadolazećih praznika uvečali školskom priredbom.

U uvodnom dijelu svoj rad su nam predstavili učenici škole koji sviraju u tamburašima KUD "Manuel" Feričanci odsviravši "Zvončiće" i "U to vrijeme godišta".

Koliko su bili vrijedni i što su sve naučili pokazali su nam i učenici četvrtih razreda naše škole s pjesmom "O pastiri", igrokazom "Pastri pred Betlehemom" i recitacijama "Dvije zvijezde", "Značaj Božića" i "Kaži mi, mama".

Recitatorska skupina je Božićni duh unijela izbođenjem "Božićnog recitala".

Školski zbor nas je razveselio otpjevavši "Veselje ti navješćujem" i "Tiha noć".

Dramska skupina nam je u prikazala kako bi Isusovo rođenje izgledalo u modernoj verziji u igrokazu "Uživo iz Betlehema".

Na kraju su svojim nastupom oduševile učenice naše škole koje vrijedno vježbaju u našičkim mažoretkinjama.