PREDUPISI U ŠKOLU

Autor: Višnja Leko, 10. 2. 2012.

Priopćenje o predupisu  u prvi razred osnovne škole za 2012./2013. školsku godinu

Priopćenje o predupisu  u prvi razred osnovne škole

za 2012./2013. školsku godinu

Poštovani roditelji!

Molimo Vas da do 24. veljače 2012. prijavite svoje dijete za upis u prvi razred na broj telefona:

603 – 518  pedagoginja škole

Nije potrebno dolaziti u školu i dovoditi dijete.

Školski obveznici za školsku godinu 2012./2013. su djeca rođena od 01. travnja 2005. do 31. ožujka 2006. Pregledi prije upisa u prvi razred će se obavljati tijekom travnja, o čemu ćete biti naknadno obaviješteni.

Prilažemo popis ulica i naselja upisnog područja Osnovne škole Vladimira Nazora FERIČANCI.

U slučaju da živite na našem upisnom području, a dijete želite upisati u drugu školu, molimo Vas da nam se javite, jer trebate popuniti određene dokumente.

Osnovna škola Vladimira Nazora FERIČANCI obuhvaća sljedeće upisno područje:

1. FERIČANCI popis ulica ( Antunovac,  Brkićev Arman, Dore Pejačević, Ferićeva,Josipa Kozarca, Kolodvorska, Mirogojska, Osilovačka, Petrovac, Trg Matije Gupca, Valenovačka, Vinogradska, Zrinsko- frankopanska,  Zvekanov kut)
  2. VALENOVAC – Braće Radića, Vikend zona
  3. VUČJAK  FERIČANAČKI – Đurđenovačka cijela ulica
  4. GAZIJE –  Vladimira Nazora
  5. GORNJA MOTIČINA –  Mladena Vidovića, Slavka Banića
  6. DONJA MOTIČINA - popis ulica ( Bana Josipa Jelačića, Braće Radića, Istarska, Ivana Gundulića, Ivana Mažuranića, Matije Gupca, Pavleka Miškina, Športska, Vinogradska )
  7. SEONA – Zrinskih i Frankopana, Šipovačka, Raškovac, Kranjčevo brdo, Kod našičkog vodovoda

Pedagoginja škole : Mirjana Bilić