Akcija čišćenja snijega u školi

Autor: Višnja Leko, 16. 2. 2012.

Snijeg u Slavoniji prestao je padati. Uživanje u snježnoj idili i zimskim radostima zamijenile su brige kontinuiranog  čišćenja snijega. S pojavom sunca snijeg se je počeo topiti i padati s krova školske zgrade, a niske su temperature formirale opasne ledene sige.

Kako bi učenicima učinili dostupnim i sigurnim dolazak i odlazak iz škole osoblje naše  škole svakodnevno  čisti snijeg , kako u školskom dvorištu tako i s  krova školske dvorane,  jer je zbog snijega na  krovu   došlo  do prokišnjavanja.
Dodatan problem predstavljaju ledenice s krova jer su nedostupne i vrlo opasne.

Danas su u pomoć djelatnicima škole na poziv ravnatelja škole Ivana Kočaja stigli članovi Vatrogasnog društva Našice i vrlo profesionalno uklonili opasne ledenice i nakupine snijega. Koordiniranom akcijom i zajedničkim radom osoblja i vatrogasaca poduzete su sve aktivnosti radi zaštite učenika, djelatnika škole te drugih osoba i zaštite objekata.

Izvor: Mirjana Bilić