Hypo limač i učenici 2. razreda PŠ Donja Motičina

Autor: Mirjana Puhanić, 19. 4. 2012.

Na satu razrednog odjela učenici drugog razreda učili su na koje sve načine možemo štedjeti: Zašto štedimo? Kako štedimo? Gdje štedimo?...

Ideje učenika bile su brojne.Svoje nove vizije štednje, svoje pisane radove i crteže poslali su Hypo limaču koji je njihove radove objavio u časopisu Hypo limač times.

Ali, to nije sve! Sve učenike Hipo limač je nagradio prekrasnim darovima (priborom za pisanje, privjesak, sat, bomboni...).

Radost i veselje učenika je bilo veliko pa su odlučili napisati pjesmu o Hypu, napisati mu pismo o svojim osjećajima i zahvaliti se za darove. Suradnja i prijateljstvo se nastavljaju!

učiteljica: Mirjana Puhanić