Dani kruha u PŠ Seona

Autor: Višnja Leko, 29. 10. 2013.

Učenici, učitelji i roditelji Područne škole Seona obilježili su 23. listopada 2013. Dane kruha.

Svoju zahvalnost prema Bogu i čovjeku iskazali su prigodnim recitacijama, scenskim igrama, pjesmicama te igrokazom.

Voditeljica PŠ Seona, učiteljica Ivanka Rosković, pozdravila je sve prisutne i zahvalila se roditeljima na suradnji u realizaciji manifestacije Dana kruha.

Učenici prvog razreda, poput pravih znalaca, izveli su igrokaz Jesenko i kreativno dramatizirali pjesmicu Vodenica.

Učenici drugog, trećeg i četvrtog razreda uveličali su svečanost Dana kruha recitacijama o kruhu u znak zahvalnosti vrijednim maminim i bakinim rukama koje su pripremile krušne proizvode koje smo zajedno blagovali.

Vjeroučiteljica je upriličila scensku igru Sijač sreće i razveselila nas prigodnim pjesmama.

Cijela je svečanost protekla u veselom raspoloženju i zajedničkom druženju učenika i  roditelja uz bogatstvo hrane i plodova jeseni.

Ivanka Rosković