PREDUPISI u 1. razred

Autor: Višnja Leko, 11. 2. 2015.

Obavijest roditeljima...

OŠ VLADIMIRA NAZORA FERIČANCI

Obavijest roditeljima – PREDUPISI  u 1. razred osnovne škole!

Poštovani roditelji!

Obveznici polaska u osnovnu školu, za školsku 2015./2016. godinu, su djeca rođena u razdoblju od

1. travnja 2008. do 31. ožujka 2009. godine.

Obavještavamo roditelje djece koja ove godine upisuju  1. razred osnovne škole, da će se

predupisi  za OŠ Vladimira Nazora Feričanci  obavljati u vremenu

od 16. veljače 2015. do 25. veljače 2015.

Djecu školske obveznike nije potrebno dovoditi niti dolaziti u školu.

Potrebni podaci za predupis  su prezime i ime djeteta, ime oca ili majke, spol djeteta, datum rođenja djeteta, OIB djeteta i adresa stanovanja, te kontakt telefon.

Roditelji mogu  telefonski prijaviti dijete:

• svakim radnim danom u vremenu: od 9,00 – 14,00 sati na broj telefona 603 - 018 (tajništvo škole)
  • UTORKOM I SRIJEDOM od 13,00 – 17,00 sati na broj telefona 603 – 518 / ili 091-2603518 (pedagoginja škole)
  • Nakon prijave, roditeljima će na vrijeme biti dostavljen pismeni poziv na kućnu adresu za liječnički pregled po unaprijed određenim terminima u dogovoru s nadležnom liječnicom školske medicine dr. SILVA MIŠKULIN.
  • Odobrenje za prijevremeni pregled djeteta za upis u prvi razred (za djecu koja su rođena  poslije 31. ožujka 2009. godine) možete naći u prilogu.
  • Roditelj koji želi odgoditi upis djeteta u osnovnu školu za jednu školsku godinu iz opravdanih razloga, također mora prijaviti dijete za pregled, i tek nakon provedenog postupka utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta Stručno povjerenstvo škole podnosi zahtjev za odgodu upisa u prvi razred ovom Uredu ili nadležnoj ispostavi Ureda, koji također možete naći u prilogu.
  • Navedeni obrasci zahtjeva mogu se naći i na web stranici Ureda državne uprave www.udu-obz.hr i na web stanici naše škole.
  • Popis djece dorasle za upis, Ured državne uprave dostavlja školi na temelju prebivališta roditelja. U slučaju da živite na našem upisnom području, a želite dijete upisati u drugu osnovnu školu, dužni ste o tome obavijestiti školu i Ured državne uprave na obrascu koji se također nalazi u prilogu na web stranici škole.
  • Roditelje, čija djeca imaju teže zdravstvene teškoće, molimo da prijavu izvrše što ranije, kako bi se na vrijeme obavile potrebne specijalističke pretrage radi utvrđivanja primjerenog programa školovanja.

Popis ulica nalazi se na ulaznim vratima škole, oglasnoj  ploči vrtića i web stranici škole.

Mirjana Bilić, pedagoginja škole