Jadranka Čunčić Bandov u našoj školi

Autor: Višnja Leko, 28. 3. 2015.

18. ožujka našu je školu posjetila spisateljica i samostalna umjetnica Jadranka Čunčić Bandov.

Učenicima nižih razreda predstavila je svoje vesele igrokaze, a najviše su se oduševili načinom izrade lutaka od raznih zanimljivih i jednostavnih materijala: tikvica, košarica, kutija za jaja, čačkalica, čarapa, slame i sl. Učenici su tijekom predstave sudjelovali u svakom igrokazu, proživjeli su svaki lik, a smijeh i oduševljenje još su dugo odzvanjali našim hodnicima.

Imali su priliku i sami glumiti sloniće i mišiće te na trenutak ući u taj zaigrani svijet. Našu smo dragu gošću ispratili velikim pljeskom, a učenici su se, puni dojmova te potaknuti kreativnošću mnogih likova, upustili u avanturu izrade vlastitih lutkica iz mašte.

Sanela Grepo