Olimpijski dan u PŠ Donja Motičina

Autor: Mirjana Puhanić, 27. 9. 2017.

U petak, 08.rujna 2017.g. učenici PŠ Donja Motičina obilježili su Hrvatski Olimpijski dan sa svojim učiteljicama.

Cilj obilježavanja bio je promidžba sporta i olimpizma te poticanje učenika da se bave sportskim aktivnostima po vlastitom izboru.

Sat je započeo trčanjem i tjelovježbom u školskoj dvorani,a zatim su slijedile natjecateljske igre.

Tako su učenici mogli sudjelovati u nekoliko natjecateljskih sportova:preskakanje vijače,skakanje u vrećama,vođenje lopte, nošenje balona,povlačenje užeta...

Natjecanje je bilo popraćeno velikim uzbuđenjima za osvajanje prvog mjesta.Nakon proglašenja pobjednika  i podjele diplome za osvojena prva tri mjesta slijedile su igre  po izboru učenika.

Svim učenicima čestitke za sudjelovanje i izuzetno zalaganje u sportskim natjecateljskim aktivnostima.

učiteljica: Mirjana Puhanić