Autor: Višnja Leko, 27. 5. 2022.

Upis u glazbenu školu

Draga djeco, poštovani roditelji!

Pozivamo Vas da se elektronskim putem upišete u Glazbenu igraonicu Osnovne glazbene škole Kontesa Dora u školskoj godini 2022./2023. ili da osobno dođete na upis u našu školu, dana 7. lipnja 2022. (utorak) od 17:00 do 18:00 sati.

Ukoliko vaše dijete pokazuje volju za glazbu i želi naučiti svirati neki od ponuđenih instrumenata, pozivamo Vas da se elektronskim putem prijavite za polaganje prijemnog ispita za upis u 1. razred osnovne glazbene škole!

Djeca koja će u školskoj godini 2022./2023. pohađati 2. i 3. razred osnovne škole mogu pristupiti prijemnom ispitu za upis u 1. razred (testiranje sluha, ritma i glazbenog pamćenja).

Primamo velik broj učenika na odjel klavira, flaute, trube i roga, dok je broj učenika na odjelima gitare, violine, harmonike, tambure, saksofona i klarineta ograničen.

Prijemni ispiti bit će organizirani 7. i 8. lipnja 2022. godine (utorak i srijeda), u prostoru OGŠ Kontesa Dora, Braće Radića 200, Našice.

Prijavnice i sve potrebne informacije možete naći na web stranici škole www.kontesadora.hr ili na kontakt telefon  031/613-574 ili 091/404-2220 .
Dobro nam došli!

Ravnateljica Darija Vlajnić,mag. mus.