OBAVIJEST OSMAŠIMA

Autor: Višnja Leko, 9. 7. 2022.

Objavljene su konačni rezultati i ljestvice poretka.

Na kartici Moji rezultati možete pronaći Upisnicu.

Upisnicu trebate ispisati iz aplikacije, popuniti sve potrebne podatke, potpisati je vi i roditelj i učitati nazad u aplikaciju najkasnije do 13. srpnja u 18.00 sati. Srednja škola će istu pregledati i verificirati u sustavu. Učenik može status verifikacije upisnice pratiti na svom sučelju na kartici Moji rezultati.

Svi koji nemaju gdje ispisati Upisnicu mogu to napraviti u našoj školi u ponedjeljak, 11. srpnja 2022. u 8 sati i nakon toga je odnijeti u srednju školu.

Kandidati koji su stekli pravo upisa u programe za koje je uvjet, uz upisnicu, dostava dodatne dokumentacije, navedeno mogu provjeriti na svom sučelju na kartici Moji rezultati/Detaljno:

• liječnička svjedodžba medicine rada (donosi se u srednju školu pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa kandidat nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada najkasnije do 30. rujna 2022.),
  • dokumente kojima su ostvarili dodatne bodove (osim za natjecanja iz znanja i sporta koja su automatski evidentirana u sustavu),
  • ugovor o naukovanju za JMO programe (pri upisu ili najkasnije do 30. rujna 2022. godine).